The Process Yaratım Sürecine Sanatsal Bir Bakış

The Process Yaratım Sürecine Sanatsal Bir Bakış

The Prosess / Zorlu Yaratım Sürecine Sanatsal Bir Bakış

Bir video prodüksiyonunun zahmetli sürecini açıklamak için Stop-Motion’dan daha iyi bir yol var mı! Salman Sajun, tüm yaratım sürecini kısa bir süre içinde gözler önüne serdi. Salman ve ekibi tarafından hazırlanan bu renkli videonun keyfini çıkarın.

“İşte bu onun nasıl yapıldığı! Gerçekten seninle ve benim yetenekli büyücülerimle bir proje yaratmanın A -Z’si. Yaratma sürecinde yer alan tüm farklı adımları göstermek istedim; buna renk ve şaşkınlık patlaması ekledim. Ve elbette herşey stop-motion büyüsüyle kameraya çekiliyor !! ” -Salman Sanjun

Salman Sajun Kimdir?

Bir illüzyonist, zekice sanatçı, Salman Sajun, cansız hayata can sıkıcı hareket ve canlı eylem karışımı ile hayat vermek için uzmanlaşmış bir yönetmen. Gerçek bir sanatsal tutkuyla ve mükemmellik için gözle, eseri, hayal gücünün oyuncakları canlandırabileceği çocukluğun nostaljisini çağrıştırır. Salman, çalışmalarını bir hikayeyi anlatmak için çiğ ve fiziksel nesneler kullanma yeteneğinden esinlenerek çerçevenin her tarafından keşfedilen bir yolculuk olarak tanımlıyor. Dürüst ve gerçek bir tecrübe edinmek için tüm görsel efektlerini kamerada elde eder. Küresel bir perspektif ve geçmişten ve konsept sanatındaki derinlemesine eğitimden haberdar olan Salman, görsel hikaye anlatımı için benzersiz bir göze sahiptir. Yönetmen olarak dünyadaki tüm müşterilere onlarca reklam ve kısa film hazırlamıştır. 2013 yılında Kessler Crane’in sponsorluğunda kendi resmi atıcılarından biri olmayı seçti. Salman, her projeye, her seferinde tamamen yeni bir sonuç veren garip bir merakla yaklaşıyor.

Leave a Reply