Biranima  dinamik, küçük ve yenilikçi bir ekip tarafından kuruldu. Küçük ama tecrübeli ekip olmanın başarıyı getireceğine inanan bizler az markayla çalışmayı tercih ettiğimizden, markalara özel hizmet sunabiliyor, hızlı kararlar alıp, tüm işlerimizde özenli olabiliyoruz. Yenilikçi ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışımızla tam hizmet bir dijital reklam ajansıyız diyebiliriz.

Yaptığımız işte meraklı olmanın önemini biliyor markanıza değer katmak için  sürekli araştırıyor, öğreniyor ve yeni teknolojileri deniyoruz. Başarılı bir işin, markanın ihtiyacını doğru tespit etmekle başladığını ve bu ihtiyaca doğru cevaplar vermekle ortaya çıktığının farkındayız. İşte bu sebeple çok soru soran, markanızı tanımak için anketler yapan ve çözüme ulaşmak için sizinle tam iletişim içinde olan,  Bir ekibiz.

Video marketing alanındaki uzmanlığımızla markanızın tüm video prodüksiyon ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Sadece senaryo, animasyon ve seslendirme değil işimizi teslim ettikten sonra da yanınızda oluyor, ürünü en doğru kitleye ulaştırmasından istatistik bilgilerine kadar tüm alanlarda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Yaptığımız işlerin arkasında durarak  oluşabilecek her sorunda desteğimizi veriyoruz.